הדרך לטיפול אפקטיבי באקנה, באמצעות צירופים ייחודיים

של טכנולוגיות חדשניות, תכשירים עוצמתיים ומומחיות של למעלה מ-35 שנה

treatment icon

הסיטואציה הבאה כאילו לקוחה מסרט אימה. אנחנו ניגשים לחדר הרחצה כאילו הכל כרגיל, פוסעים לכיוון המראה, מישירים מבט, ואז זה קורה: המפלצת (בעלת הראש השחור או הלבן) חושפת את פרצופה. אמאל'ה! איזה פחד...

treatment icon

ברוב המקרים, הדייט הראשון עם "מפלצת" האקנה יהיה בעיתוי הכי פחות מתאים – בגיל ההתבגרות, שבו הגוף והנפש עוברים טלטלות. הסממנים הפיזיים של נגעי האקנה מתגמדים אל מול הצלקות הנפשיות, ההצקות וחוסר הביטחון העצמי. לעיתים האקנה נשאר בסביבה גם בגיל מבוגר יותר, וממשיך לפגוע באיכות החיים, בביטחון ובדימוי העצמי

החדשות הטובות הן שאפשר לשנות את המצב – כאן ועכשיו!

למה יש לי אקנה?

אקנה נוצר כאשר הנקבובית (הפתח של זקיק השערה) נסתמת, בעקבות ייצור מוגבר של חֵלֶב ע"י בלוטת החלב. לחלב, שהינו חומר שמנוני, יש תפקיד חשוב בשמירה על לחות העור. אך ייצור מוגבר של חלב מוביל לסתימת הנקבובית ולהצטברות הפרשות שומניות, המהוות קרקע פורייה להתפתחות חיידק האקנה וליצירת תגובה דלקתית היוצרת את נגעי האקנה הידועים לשמצה: פצעון בודד לא דלקתי (הקרוי קומודון) בעל ראש שחור או לבן. כאשר מתפתח בנגע האקנה זיהום חיידקי הוא עלול להפוך לפוסטולה – נגע מודלק המכיל הפרשה מוגלתית. מגוון סיבות מקושרות להופעה אפשרית של אקנה: גורמים תורשתיים, פעילות הורמונלית ערה (שאופיינית לגיל ההתבגרות או למחזור החודשי), מתח נפשי, שינויים הורמונליים, שימוש בתרופות כגון סטרואידים, גירוד המוביל לתגובה דלקתית, תזונה לא מאוזנת ועוד.

איך מטפלים?

חשוב להבין: אין פתרון קסם אחד שמעניק מענה אפקטיבי לכל סוגי האקנה. לכל אדם הסובל מאקנה יש את המאפיינים הייחודיים שלו, ולכן הצלחת הטיפול מבוססת על אבחון מדויק של המחלה ובניית תמהיל טיפולי למאפיינים הייחודיים של המטופל, העור שלו ומאפייני האקנה. מתוך הבנה זו הטיפול באקנה במרפאת אורנה ובר מתבצע בשיטת ביוטי פיוז'ן (קישור לדף השיטה): שילובים בלתי שגרתיים המותאמים ב- 100% לך – ורק לך, ומגדילים את סיכויי הצלחת הטיפול באקנה. שילובים אלו מבוססים על המכשור המתקדם ביותר, על תכשירים עוצמתיים מבית המותגים המובילים בעולם ועל ידע טיפולי הנצבר במשך מעל לשלושה עשורים של טיפול אפקטיבי באקנה.

למה לטפל דווקא עכשיו?

כאשר נגעי האקנה לא מטופלים בזמן, הם עלולים להחמיר ולגרום להיווצרות כתמי פיגמנטציה וצלקות פוסט אקנה. ההמלצה שלנו: לא לחכות – פשוט לפנות!

רוצה לשמוע עוד?