הטיפולים שיאפשרו לך להיראות ולהרגיש צעירה

באמצעות שילובים בלתי שיגרתיים המותאמים לך - ורק לך

treatment icon

לקנות את הטלפון הכי חדש או את הבגד הכי אופנתי זה נחמד. אבל לפעמים, אנחנו פשוט רוצות להחזיר עטרה ליושנה – ולהרגיש צעירות יותר בעשר שנים כשאנחנו מביטות במראה. אך מה עושים כשלגיל הביולוגי שלנו יש תכניות משלו?

החדשות הטובות: המקור של חלק ניכר מהנזקים בעור אינו נעוץ רק בהתבגרות הביולוגית, אלא באורח החיים שמוביל להזדקנות מוקדמת של העור, וכולל חשיפה לשמש, זיהום אוויר, עישון, מתח, תזונה לא נכונה ועוד. בהזדקנות המוקדמת הזו אפשר לטפל – גם באמצעות טיפול בנזקים קיימים שכבר הצטברו בעור, וגם באמצעות תחזוק העור ומניעת נזקים עתידיים.

כאן נכנסים לתמונה טיפולי אנטי אייג'ינג שנועדו לעכב את תהליך הזדקנות העור ולשפר את בריאותו ומראהו

לא כל טיפול אנטי אייג'ינג מתאים לך!

treatment icon

אין טיפול או תכשיר קסם אחד שפותרים את כל הבעיות ומייצרים תוצאות. יתרה מכך, אותו הטיפול בדיוק יוביל לתוצאות שונות אצל כל אחת, בהתאם למאפיינים התורשתיים, הסביבתיים, הבריאותיים והנפשיים שלה. חוסר ההתאמה לעור הוא זה שיוצר פעמים רבות אכזבה מתכשירים או מטיפולי מדף, ולעיתים אף מוביל לתופעות לוואי ורגישויות.

מתוך הבנה זו טיפולי האנטי אייג'ינג אצלנו בקליניקה מבוססים על שיטת ביוטי פיוז'ן: שילובים בלתי שגרתיים של טכנולוגיות, תכשירים ופרוטוקולי טיפול המותאמים ב- 100% לך – ורק לך. שילובים שמובילים להצערת העור ולמקסום האפקט הטיפולי.

איך נסייע לך להצעיר את המראה?

 • ביוטי פיוזן לוגו

  הצערת העור ומקסום האפקט הטיפולי – שילובים טיפוליים בלתי שגרתיים המותאמים לעורך, בשיטת ביוטי פיוז'ן.

 • ביוטי פיוזן לוגו

  קיצור זמני הטיפול בעשרות אחוזים – מתחילות לראות תוצאות מהטיפול הראשון!

 • ביוטי פיוזן לוגו

  טכנולוגיות חדשניות – שפועלות בעומק העור ומובילות לתוצאות הטובות ביותר. שימוש במכשור המתקדם בעולם, המבוסס על מחקרים קליניים ועל הצלחות בינ"ל.

 • ביוטי פיוזן לוגו

  הטוב ביותר עבורך – שימוש בתכשירים של המותגים הידועים בעולם.

 • ביוטי פיוזן לוגו

  35 שנות ניסיון – בשירות העור שלך!

מה כוללים טיפולי אנטי אייג'ינג בקליניקה?

מיצוק העור

בניית תכנית טיפול מותאמת אישית המבוססת על מכשור מתקדם המגיע לשכבות העור העמוקות ומפעיל את שרירי הפנים, ועל תכשירים בעלי ריכוז גבוה של חומרים פעילים. שילובים אלו של טכנולוגיות ותכשירים מעודדים יצירת קולגן, משפרים באופן דרמטי את מרקם העור ומאפשרים לך ליהנות מעור מתוח וגמיש.

פילינג לטיפול בקמטים וצלקות

ישנם טיפולי פילינג מגוונים, חלקם (כמו פילינג כימי) כרוכים בתופעות לוואי ובזמן החלמה ארוך. כדי ליהנות מכל יתרונות הפילינג במינימום תופעות לוואי, תוכלי ליהנות אצלנו בקליניקה מפילינג בשיטת ה- Fractora. פילינג זה מבוצע בעזרת טכנולוגיה שמעבירה אנרגיית חום לעומק העור דרך מחטים זעירות, מובילה להיווצרות מוגברת של קולגן ואלסטין ומחישה את תהליך התחדשות העור. שיטה זו יעילה לצורך טיפול בקמטים, צלקות, קמטוטי עישון ועור נפול.

החדרת חומרים חיוניים לעומק העור

שדרוג כל טיפול פנים באמצעות מכשור מתקדם המחדיר לעומק העור חומרים חיוניים דוגמת ויטמינים, מינרלים וחומרים פעילים. החדרת חומרים אלו לעומק העור מסייעת לו להתחדש ולהיראות זוהר.

אז נכון, עדיין אי אפשר להחזיר את מחוגי השעון לאחור, אבל הטיפולים המתקדמים אצלנו בקליניקה הם הכי קרוב שאפשר לבניית מכונת זמן...

זה לא הגיל, זה התרגיל!