הסרת שיער בטכנולוגית ה IPL בצורה מהירה ונטולת כאב, עם המכשור המתקדם בעולם.

כולל הרכיב המכריע להצלחת הטיפול

רובנו רוצים להיפטר משיער הגוף המיותר, וליהנות מגוף חלק למשעי. אך מבין כל השיטות והדרכים להסיר שיער, איך נוודא שגם הטיפול יעבור בצורה חלקה – וגם נהיה מרוצים מהתוצאה?

treatment icon

נתחיל בשורה התחתונה: הסרת שיער בשיטת (Intense Pulsed Light) IPL היא הדרך היעילה והבטוחה ביותר להסרת שיער. היא נחשבת לבטוחה יותר מהסרת שיער בלייזר, הטיפול נטול כאב ונטול קרינת UV. בשיטה זו הבזקי אור באורכי גל שונים מובילים להרס מבוקר של זקיק השערה באמצעות חימום, בלי לפגוע בעור שמסביב. לאחר שהשערה נושרת היא לא חוזרת לצמוח.

כדי לאפשר לך ליהנות מגוף חלק, אנחנו בקליניקה עושים שימוש במכשור ה- IPL המתקדם מסוגו, עם כל היתרונות הנלווים:

 • ביוטי פיוזן לוגו

  תוצאות מהטיפול הראשון

 • ביוטי פיוזן לוגו

  תוצאות מהירות בהרבה ביחס לטיפולים אחרים

 • ביוטי פיוזן לוגו

  טכנולוגיה בטוחה מאוד

 • ביוטי פיוזן לוגו

  טיפול מהיר ונטול כאב

 • ביוטי פיוזן לוגו

  הסרת שיער בכל ימות השנה

 • ביוטי פיוזן לוגו

  טיפול במגוון רחב של גווני עור ושיער

 • ביוטי פיוזן לוגו

  התאמה מלאה לצרכים שלך – אורכי הגל ניתנים לשליטה בהתאם למאפיינים השונים של עורך ושערך.

הגורם המכריע בהצלחת טיפולי הסרת שיער

treatment icon

גם המכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער בשיטת IPL לא יניב את התוצאה הרצויה, בהיעדר בניית תכנית טיפול המותאמת למאפיינים הייחודיים שלך, דוגמת עובי וצבע השערה, גוון העור, מחזוריות הצמיחה של השערה – לכל אלו משמעות גדולה בהצלחת הטיפול. לשם המחשה, שימוש בעוצמת אור נמוכה מדי ביחס למה שגופך צריך עלולה להוביל לתוצאה הפוכה: במקום גוף חלק, נקבל צמיחה מוגברת באזור הטיפול.

גם לאזור בגוף יש השפעה על אופי הטיפול: כך למשל הסרת שיער באזור הכתפיים והצוואר תהיה שונה מהסרת שיער מאזורים אחרים, בשל השוני במבנה השערה ובשל השפעות הורמונאליות.

מתוך הבנה זו יצרנו את שיטת ביוטי פיוז'ן שיטה הכוללת בניית תכנית טיפול ייחודית המותאמת לצרכים והמאפיינים הייחודיים שלך: מהגיל, המצב הבריאותי וגוון העור – ועד צבע השערה. לאחר שנבנה תכנית טיפול מותאמת אישית נוציא אותה אל הפועל בדיוק מרבי, באמצעות מומחיות שצברנו לאורך 35 שנות עשייה.

למי זה מיועד

icon text

גברים

icon text

נשים

icon text

נערות

וכל מי שרוצה ליהנות מגוף חלק

כמה טיפולים אצטרך?

התשובה משתנה בהתאם לגודלו של אזור הטיפול, מאפייניו, צפיפות השיער ועוד. טווח הטיפולים נע לרוב בין 8-15 טיפולים, כאשר ניתו לראות תוצאות משמעותיות בין טיפול לטיפול.

באמצעות בניית תכנית טיפול מותאמת אישית ויישומה בדיוק מרבי, נאפשר גם לך ליהנות מגוף חלק.

רוצה להיפרד מהשיער המיותר?