מכשור חדשני וקומבינציות טיפוליות המותאמות לעורך

יאפשרו לך סופסוף להיפרד מהצלקת (הפיזית והרגשית)

treatment icon

מי שסובל מצלקת יודע שכל יציאה מהבית או מבט במראה, יכולים להפוך להתמודדות בפני עצמה. החל מהצקות מהן סובלים בני נוער בעקבות צלקות פוסט אקנה ועד מבוגרים שהצלקת מותירה אותם חסרי ביטחון. וכך הצלקת חודרת לא רק לשכבות העמוקות של העור, אלא גם לנבכי הנשמה. זאת עוד לפני שהזכרנו תופעות כמו כאב או גרד שפוגעים בתפקוד היומיומי. החדשות הטובות: טכנולוגיות חדישות מאפשרות לנו לטשטש את הצלקות – ואת החוויות הלא נעימות שמתלוות אליהן.

למה בעצם נוצרת צלקת?

צלקת היא דרכו של העור לבשר בפומבי על תהליך ריפוי פצע שהסתבך. הצלקות עשויות להופיע בפגיעות החודרות את שכבת העור העליונה ומגיעות לרקמות נוספות בעומק העור. הצלקות נגרמות בעקבות טראומה כגון כוויה או חתך, או פרוצדורות רפואיות דוגמת ניתוחים. כמובן שגם מחלת עור דוגמת אקנה, בהיעדר הטיפול המתאים, עלולה להוביל לדלקתיות קשה שמגיעה לעומק העור ומותירה חטטים וצלקות פוסט אקנה. ישנם מגוון סוגים שונים של צלקות אקנה, כל סוג מצריך מענה שונה.

הדרך היעילה לטיפול בצלקות

תכשירים שפותחו לאורך השנים לצורך טיפול בצלקות התקשו לייצר תוצאות משמעותיות, בין היתר בשל העובדה שהצלקת משפיעה על רקמות בשכבת הדרמיס (השכבה הפנימית של העור). בעקבות הבנה טובה יותר של תהליכי ריפוי הפצע, הגיחו לאוויר העולם טכנולוגיות המגיעות לעומק העור ומאפשרות לטשטש את הצלקות ביעילות. איזו מהן עדיפה?

בשונה מטכנולוגיות אחרות, טיפול בשיטת הפרקטורה (Fractora) מוביל לשיקום משמעותי של העור – בזמן החלמה קצר וללא תופעות לוואי. טיפול בשיטת הפרקטורה מסייע לטשטוש הצלקת, פועל לשיפור מרקמה ומקנה לרקמת הצלקת מראה של עור בריא.

טכנולוגיה זו מבוססת על גלי רדיו, מעבירה אנרגיית חום לעומק העור דרך מחטים זעירות ומובילה להיווצרות מוגברת של קולגן ואלסטין. באופן זה מואץ תהליך חידוש העור והדרך לטשטוש הצלקת הולך ומתקצר. אך הטכנולוגיה לבדה לא מספיקה: לכל צלקת ולכל מטופל יש להתאים תמהיל טיפול מדויק הכולל שימוש במכשור, בתכשירים ובתכנית הטיפול המתאימה. בדיוק לשם כך פיתחנו את שיטת ביוטי פיוז'ן המבוססת על יצירת שילובים טיפוליים ייחודיים עבור כל מטופל. יצירת שילוב בלתי שגרתי המותאם לעור המיוחד שלך, יוביל לטשטוש הצלקת ביעילות מרבית.

איך נסייע לך לטשטש צלקות?

 • ביוטי פיוזן לוגו

  שימוש בטכנולוגיה חדשנית בעלת תוצאות מוכחות

 • ביוטי פיוזן לוגו

  מקסום האפקט הטיפולי בשיטת ביוטי פיוז'ן

 • ביוטי פיוזן לוגו

  ידע וניסיון מצטבר של למעלה מ- 3 עשורים

 • ביוטי פיוזן לוגו

  ללא תופעות לוואי

 • ביוטי פיוזן לוגו

  זמן החלמה קצר

רוצה להגיד "להתראות" לצלקת?